28 drużyn (w tym 8 kobiecych) z 14 OSP z terenu gminy Blizanów wzięło udział w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Warszówce. Sędzią głównym był kpt. Grzegorz Kuświk i asp. Szymon Zieliński, a komisję sędziowską stanowili druhowie z gminy Stawiszyn. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach według regulaminu młodzieżowych drużyn pożarniczych CTiF oraz męskich i kobiecych drużyn pożarniczych dla grup A i C. Młodsi druhowie (9 drużyn, w tym 2 kobiece) mieli do pokonania bieg sztafetowy z przeszkodami (400m) i rozwinięcie bojowe, a starsi (18 drużyn, w tym 6 kobiecych) – bieg sztafetowy z przeszkodami  (7x50m) i ćwiczenie bojowe. Podczas zawodów do komisji wpłynęły dwa protesty, w tym jeden rozpatrzono pozytywnie. Najlepsze drużyny otrzymały puchary okolicznościowe, dyplomy i nagrody rzeczowe (a starsze grupy – finansowe) z rąk: Janusza Nowaka – członka zarządu powiatu kaliskiego, Jana Wojtyły – przewodniczącego Rady Gminy, Hieronima Rudowicza – komendanta gminnego OSP, Krzysztofa Bączkiewicza – prezesa Gm. Z OSP RP, Józefa Romana Kasprzaka – skarbnika zarządu Gm. Z OSP RP, Jerzego Popiołka - radnego RG Blizanów, Leona Cierniaka – druha OSP Pawłówek. Specjalną nagrodę otrzymała najmłodsza uczestniczka zawodów – Michalina Błaszczyk z OSP Pawłówek. Poza konkurencją wystąpiła też sekcja najmłodszych druhów z OSP Rychnów, którzy również zostali nagrodzeni medalami. Na początku zawodów wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pruszków. Przez długie godziny strażaków dopingował na placu Sławomir Musioł – wójt gminy Blizanów. Organizatorami zawodów byli strażacy z OSP Warszówka.

Młodzieżowe żeńskie CTiF:
1.OSP Lipe 1012p.
2. OSP Skrajnia Bliz. 1009 p.

Młodzieżowe męskie CTiF:
1.    OSP  Rychnów/OSP Janków Pierwszy 1041p.
2.    OSP Szadek 1028p.
3.    OSP Korab 1026p.
4.    OSP Żerniki 1025p.
5.    OSP Lipe 998p.
6.    OSP Pawłówek 979p.

Kobiece drużyny pożarnicze C:
1.    OSP Rychnów 114p.
2.    OSP Jastrzębniki 120p.
3.    OSP Blizanów 124p.
4.    OSP Lipe 128p.
5.    OSP Pawłówek 129p.
6.    OSP Korab 135p.

Męskie drużyny pożarnicze A:
1.    OSP Blizanów 92p.
2.    OSP Jastrzębniki108p.
3.    OSP Szadek 109p.
4.    OSP Żerniki 111p.
5.    OSP Zagorzyn 112p.
6.    OSP Jarantów 114p.
7.    OSP Pawłówek 120p.
8.    OSP Korab 124p.
9.    OSP Rychnów 124p.
10.    OSP Piotrów 131p.
11.    OSP Żegocin144p.
12.    OSP Warszówka 154p.