Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń IT organizowanych przez Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o. w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. W chwili obecnej szkolenia będą w realizowane online. Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych. Projekt jest skierowany do osób, które ukończyły 18 rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach zachęcamy szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy całe grupy, rodziny czy pracowników  firm i instytucji. Oferta obejmuje udział w jednym z poniżej wskazanych szkoleń:
•    Edycja tekstu (24h)
•    Arkusze kalkulacyjne (24h)
•    Prezentacje (24h)
•    Internet (24h)
Jak zgłosić swój udział?
1. Wybierz szkolenie, które Cię interesuje
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://eprosperity.pl/formularz-zgloszeniowy/
3. Prześlij swoje zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.