W tym roku młodzież ze Szkoły Podstawowej w Blizanowie przygotowała spektakl „Uwierz w cud!”, wyreżyserowany przez polonistkę Agnieszkę Jurek. Młodych aktorów wspierał chór ze SP w Blizanowie, prowadzony przez Marię Szczap. Dźwiękiem zajmował się uczeń Maciej Jabczyński, scenografią i kostiumami – nauczycielka Aneta Stanisławska, a wizualizacjami multimedialnymi – Jan i Adrian Kempa VJJK. Za choreografią do tanga odpowiadała – Nikola Matusiak, absolwentka szkoły. Jak czytamy w programie: „to prosta opowieść o zwyczajnej dziewczynce, która mocno pragnęła uczynić ten świat lepszym i wierzyła w to, że cuda się zdarzają…” W końcu sam człowiek też jest cudem. Słowo „cud” pojawiało się w przedstawieniu wielokrotnie, w różnym kontekście i znaczeniu. „Nie byłoby Bożego Narodzenia, gdyby nie wiara w cud”. Poza młodzieżą w repertuarze świątecznym zaprezentowali się też: Orkiestra Dęta OSP Blizanów, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Rychnów, Big Band Blizanowskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Muzyka (po godzinach)”, Zespół Folklorystyczny „Kalina” i zespół wokalny „Dynamitki” z Rychnowa. Życzenia świąteczne zebranym w sali złożył Sławomir Musioł – wójt gminy Blizanów. Po modlitwie ks. Tomasza Strzeleckiego – proboszcza parafii w Blizanowie przyszła pora na łamanie się opłatkiem i ciąg dalszy życzeń oraz degustację potraw wigilijnych. Organizatorem imprezy byli: Sławomir Musioł - wójt gminy, Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Blizanowie Drugim.