1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

W XXIV Wielkopolskim Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową nagrody otrzymało czterech uczniów Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Rychnowie, a wyróżnienia – siedmioro. Opiekunem prac była Renata Kościelak. Ze względu na sytuację pandemiczną i zdalną naukę w szkołach, Dom Kultury w Pleszewie - organizator konkursu, wprowadził możliwość przesyłania prac konkursowych on-line.  Kartki można oglądać na wystawie na pleszewskim Rynku, a od stycznia online na kanale YouTube - Zajezdnia Kultury w sieci. Spośród 1578 prac jury przyznało 15 nagród oraz 50 wyróżnień w pięciu kategoriach wiekowych.
Kat. przedszkola
Nagrody: 2. Alicja Stojecka, 3. Wiktoria Borowska

Kat. kl. I-III
Nagrody: 1. Amelia Mielcarek, 3. Fabian Kwiryng
Wyróżnienia: Kinga Marciniak

Kat. kl. IV-VI
Wyróżnienia: Antoni Kmieć, Michał Cichorek, Nadia Karpisiewicz, Aleksander Fabisiak

Kat. kl. VII-VIII
Wyróżnienia: Patryk Ignaszak, Weronika Dudek

https://dkpleszew.pl/protokol-jury-xxiv-wielkopolskiego-konkursu-plastycznego-na-najpiekniejsza-kartke-bozonarodzeniowa-pleszew-2020/

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także