1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

W sobotę 27 maja w warsztatach kreatywnych prowadzonych przez Beatę Bukowiecką uczestniczyło łącznie (w dwóch grupach) 37 czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Blizanowie.
Efektem godzinnej pracy były breloczki i biżuteria z modeliny, utwardzanej w piekarniku. Była też możliwość wykonania bransoletki lub naszyjnika z koralików i innych ozdób. Można je było podarować mamie z okazji Dnia Matki.
Sponsorem i organizatorem zajęć była Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie, która od zeszłego roku praktykuje artystyczne soboty pracujące raz w miesiącu. Zajęcia kreatywne odbywają się też w ferie i wakacje. Prowadząca sobotnie warsztaty Beata Bukowiecka była już znana dzieciom z warsztatów: fabryka świec, obrazów na drewnie i decoupage.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także