Aż 4 drużyny ze Stowarzyszenia Seniorów Gminy Blizanów wzięły udział w II Spartakiadzie Senioralnej Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej w Pleszewie 5 lutego. Jedna z ekip zajęła miejsce tuż za podium, a pozostałe – 10, 13, 17.
Seniorzy w czteroosobowych zespołach rywalizowali w trzech konkurencjach: strzelectwie, lotkach i kręglach. Pierwsza z konkurencji miała miejsce na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Pleszewie, a pozostałe dwie rozegrane były na kręgielni Parku Wodnego Planty w Pleszewie.
Zdj. Piotr Fehler
https://pleszew.naszemiasto.pl/
https://pleszew.naszemiasto.pl/
Zdj. z FB Arkadiusz Ptak
Urząd Gminy Blizanów






