1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego- PZDR w powiecie Kaliskim oraz partnerzy, serdecznie zapraszają na AGRO AKADEMIĘ WARZYWNICZĄ BASF 2020,
która odbędzie się dnia 18 lutego 2020 r. o godzinie 10:45 w hotelu Kristoff w Łaszkowie
k. Kalisza (Łaszków 8A). Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY!
Tematy konferencji to m.in:
•    Ewidencje zabiegów agrotechnicznych (nawożenie, ochrona roślin) - dokumentacja obowiązująca rolników w zależności od wielkości gospodarstwa i rodzaju produkcji.
•    Dagonis® – najnowszy fungicyd zarejestrowany do ochrony warzyw gruntowych i pod osłonami
•    Nowości odmianowe oraz najmocniejsze standardy warzyw gruntowych z oferty Nunhems
•    Nowości odmianowe Bejo Zaden na sezon 2020
•    Skuteczne nawożenie
•    Oferta rozsady warzyw gruntowych
•    Warzywa bez pozostałości pestycydów – jak to zrobić?
•    WYKŁAD EKSPERCKI – Wybrane zagadnienia dotyczące nawadniania i fertygacji warzyw gruntowych. Prof. dr hab. Waldemar Treder, IO Skierniewice.
Podczas spotkania przewidziany jest serwis kawowy oraz obiad. Ponadto każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny upominek.
Dodatkowo po szkoleniu będą wystawiane zaświadczenia respektowane przy rozliczaniu się w ARiMR z programów unijnych. Temat na zaświadczeniu to: „Nowoczesne technologie stosowane w produkcji ogrodniczej oraz obowiązująca dokumentacja zabiegów agrotechnicznych w gospodarstwach rolnych”. Osoby zainteresowane wydaniem zaświadczenia proszone są o wcześniejszy kontakt.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 14.02.2020 do godziny 13:00, pod numerem tel. 501 123 769 (Zabarski Stanisław).
LICZYMY NA PAŃSTWA OBECNOŚĆ, ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.
DO ZOBACZENIA W NAJBLIŻSZY WTOREK !
Serdecznie zapraszam
Barbara Janas - ODR Blizanów
Tel: 512 716 411

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także