1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.
Od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności bibliotek. W nawiązaniu do powyższej decyzji informujemy, iż wszystkie placówki Gminnej Biblioteki Publicznej w Blizanowie pozostają zamknięte do odwołania.

 https://www.gov.pl/…/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-…

https://www.bn.org.pl/…/3935-biblioteki-zamkniete-do-odwola…

Wpis z 12.03.2020r.: Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie wraz z filiami w Rychnowie i Jastrzębnikach będą zamknięte dla czytelników od 12 do 25 marca 2020 roku. Zamówienia składane przez elektroniczny katalog GBP od 11 marca 2020 roku nie będą realizowane.
Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku. Termin zwrotu książek, znajdujących się na kontach bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużony do czasu ponownego otwarcia biblioteki. W tym czasie nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot książek z naszych zasobów.
Wszystkie zaplanowane w marcu imprezy o charakterze edukacyjno-kulturalnym zostają odwołane i odbędą się w późniejszym terminie. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.
https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego

https://www.bn.org.pl/aktualnosci/3923-biblioteki-publiczne-zamkniete-od-12-marca.html?fbclid=IwAR1uIbB5Y30rcOu_Qk28RPU8z_zieU2F42B2diniDS_27JoIaVaA51m0KTA

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także