1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2W zwracamy się z prośbą o:

  - ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy w Blizanowie tylko do spraw, których nie można  załatwić drogą  pisemną, telefoniczną bądź elektroniczną.

  - rozważenie na ile Państwa sprawy są pilne i wymagają niezwłocznego załatwienia.

 - korzystanie z zakładki „załatw sprawę” gdzie znajdują się druki do pobrania .
 
 - zalecane jest dokonywanie wpłat i opłat droga elektroniczną

 
Gmina Blizanów

Blizanów Drugi 52

62-814 Blizanów

tel. 62 7511010, 627511066

fax 627641113


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

skrytka ePUAP: /UGB/skrytka

BIP: http://bip3.wokiss.pl/blizanow/

http://www.blizanow.ug.gov.pl/

Konto bankowe :

BS Pleszew O/Blizanów

76 8407 0003 0600 6372 2000 0001

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także