1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przystąpił do realizacji ,,Wielkopolski e-bazarek”. W związku z tym rolnicy mają możliwość zamieszczenia bezpłatnych ogłoszeń sprzedażowych na wielkopolskim e-bazarku, po ówczesnym zarejestrowaniu się na stronie: https://www.wielkopolskiebazarek.pl/.
Priorytetowymi beneficjentami w tym czasie są producenci truskawek, ze szczególnym naciskiem na tych, którzy proponują możliwości zakupu owoców „z krzaczka”. Ważne jest aby jak najwięcej rolników się zarejestrowało, ponieważ w czerwcu rusza ogólnopolska kampania promocyjna.
Wystawcami Wielkopolskiego e-bazarku mogą być: wielkopolscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, koła gospodyń wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych. Konsumenci będą mieli możliwość zakupu takich produktów jak: warzywa i owoce, miód i produkty pszczele, napoje, oleje i oliwy, przetwory owocowo-warzywne, nabiał, ryby, mięso i wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, produkty certyfikowane. Będą mieli również dostęp do wykazu usług, maszyn i urządzeń rolniczych, kwiatów i materiału szkółkarskiego, materiału siewnego i sadzeniaków, zwierząt hodowlanych.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także