1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej


KGW Blizanówek zajęło 1 miejsce w ogólnopolskim finale plebiscytu Mistrzowie Agro w kategorii KGW. Poza tytułem KGW Polski 2020 otrzymają też statuetkę i nagrodę finansową w kwocie 5 tys. zł. Plebiscyt trwał od połowy września, kolejno w trzech etapach: powiatu, województwa, kraju. Głosowanie odbywało się za pomocą sms-ów oraz tzw. KLIK-a oddanego na stronie wybranego Serwisu. Organizatorem plebiscytu była Polska Press sp. z o.o. Plebiscyt był prowadzony na łamach Głosu Wielkopolskiego i dołączonych do niego Tygodników – u nas „Ziemi Kaliskiej”.
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/kgw-blizanowek,1774861/?fbclid=IwAR3iAFDVky_eUJyOexJMLYYuFNKgUGrNmPNUd7HuvPpSOLU2FwV8AxAKlnc#sms-plebiscyty


https://www.facebook.com/KGW-Blizan%C3%B3wek-107795500973953


KGW Blizanówek zostało reaktywowane 5 lat temu po 20-letniej przerwie i jego przewodniczącą jest Justyna Przybył. Aktualnie należy do niego 40 osób, w tym 10 mężczyzn. Na początku listopada pisaliśmy o Kole za sprawą ich akcji charytatywnej #przygarnij #chryzantemy. Pod koniec lutego tego roku organizowały wraz z wójtem gminy Blizanów i blizanowskim GOK-iem gminne ostatki połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet dla członkiń KGW z terenu gminy Blizanów. W tym roku panie uczestniczyły w zajęciach tańca latino solo i wycieczce, organizowanych przez GOK Blizanów. Same też organizują sobie wycieczki krajoznawcze i rowerowe.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także