1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Ministerstwo Finansów opracowało nowe broszury informacyjne w obszarze podatków majątkowych. Broszury są udostępnione na stronie MF – podatki gov.pl i można je znaleźć pod linkami:
1.       w podatku SD: https://www.podatki.gov.pl/abc-podatkow/broszury-informacyjne/broszury-sd/
2.       w podatku PCC: https://www.podatki.gov.pl/abc-podatkow/broszury-informacyjne/broszury-pcc/
Broszury będą również dostępne w Systemie Informacji Celno-Skarbowej EUREKA.
Przygotowane materiały dotyczą zagadnień tj.: zwolnienia nabycia spadku/darowizny w gronie najbliższej rodziny, ulgi mieszkaniowej (w podatku SD) i zwolnień odnośnie pożyczek w rodzinie.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także