1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

W dniu 07 lutego 2024r. Gmina Blizanów podpisała umowę o dofinansowanie zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 674175P w m. Brudzew i drogi gminnej nr 674108P w m. Korab”, realizowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Kwota dofinansowania wynosi 1.557.945,08 zł przy całkowitej wartości zadania 2.225.635,83 zł. Długość odcinka to 1,815 km.

https://www.blizanow.ug.gov.pl/programy-rzadowe/36-rzadowy-fundusz-rozwoju-drog/2022-przebudowa-drogi-gminnej-brudzew-i-korab

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także