1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 26 marca władze gminy Blizanów na czele z wójtem gminy – Sławomirem Musiołem i Janem Wojtyłą – przewodniczącym Rady Gminy Blizanów oraz Ireneuszem Pietrzakiem - dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Blizanowie Drugim dokonały symbolicznego przecięcia wstęgi na boisku sportowym do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej przy Szkole w Blizanowie Drugim. W wydarzeniu uczestniczyła też społeczność szkolna i uczestnicy rozgrywanych tego dnia zawodów.
Poza boiskiem o wymiarach 62 m x 30 m (pole gry: 56 x 26) są też: piłkochwyty, oświetlenie, bieżnia trzytorowa, ławki, kosze na śmieci i magazynek na sprzęt sportowy. Prace rozpoczęły się 09.10. 2023r., a zakończyły się 09.02.2024r. Protokół odbioru robót podpisano 16.02.2024r. Wartość inwestycji 1 428 030 zł. Realizacja była możliwa dzięki pozyskaniu dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 1.999.000,00 zł na boisko przy Szkole w Blizanowie Drugim oraz w Brudzewie. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk z Dąbrowej Górniczej.

https://www.youtube.com/watch?v=NXV0S70UuGc

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także