1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

„4 ECO” zaprasza na bezpłatne spotkanie dla osób zainteresowanych  Odnawialnymi Źródłami Energii, które odbędzie się  we wtorek 25 sierpnia o godz. 19 w sali konferencyjnej w Jankowie Pierwszym, 101a.
Na spotkaniu zostaną omówione:
- Rządowy program „Czyste Powietrze 2.0 ”(dotacja).
- Fotowoltaika - Energia ze słońca.
- Dotacja 5000 zł „MÓJ PRĄD”.
- Pompy Ciepła - Ogrzewanie mieszkania za darmo.
- Nanotechnologia w termomodernizacji
- Systemy finansowania inwestycji oraz czas zwrotu.
- Piece 5 klasy pellet/ekogroszek
Spotkanie poprowadzi specjalista ds. OZE: JACEK MICHALSKI, tel. 698 466 473, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział: ul. KALISKA 134A, 63-300 PLESZEW

 https://www.facebook.com/events/652865182248197/

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także