1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie i Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie zapraszają do udziału w wydarzeniach organizowanych w sali konferencyjnej w budynku Janków Pierwszy 101a:
18. stycznia g. 10:00 – „Balonowe Show” i pokaz iluzji – dla dzieci i młodzieży, wstęp wolny!


20 stycznia, g. 15:15 – 16:15 – pierwsza grupa, g. 16:30-17:30 – druga grupa, super slime/ „glutki” – nie ma już możliwości zapisu na zajęcia, sponsorowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Blizanowie, zapraszamy zapisane osoby.


28. stycznia g. 11:00 - spektakl „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa - dla przedszkolaków i kl.0-III, zgłoszenia grup tel. 62 75 11 192, 607 308 220, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także