1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Rodzinny Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej „Szlakiem kościołów drewnianych” odbędzie się 24 września od godz. 10:30 do 13:00. Trasa 40 km przebiega przez Miasto Kalisz, Gminy Godziesze Wielkie i Opatówek. Zapisy: tel. 62 598 52 37 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

http://sako-info.pl/24-wrzesnia-2022-roku-rodzinny-rajd-rowerowy-po-aglomeracji-kalisko-ostrowskiej-szlakiem-kosciolow-drewnianych/?fbclid=IwAR0Uk95zk4P-3jFGP4ogJAYf2cq3UlGo91txQJdhS645zeK4S5N3tP0ZIn8

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także