1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Na początku września do 64 dzieci z rodzin byłych pracowników Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarki Rolnej z gminy Blizanów trafiło 8 komputerów stacjonarnych, 55 laptopów oraz tablet - wszystko za łączną kwotę 207 tys. zł. Gmina Blizanów zakupiła je dzięki programowi ,,Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”, który ma przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu. Za realizację projektu odpowiadał GOPS Blizanów.

http://www.gopsblizanow.pl/laptopy-komputery-i-tablet-dla-dzieci-i-wnukow-bylych-pracownikow-pgr-w-gminie-blizanow-juz-rozdane/

http://www.gopsblizanow.pl/program-wsparcie-dzieci-z-rodzin-pegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym-granty-ppgr/

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także