1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

Koło Gospodyń Wiejskich z Warszówki włączyło się w pomoc służbom medycznym w związku z COVID-19. Panie przekazały na oddział Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego  im. Ludwika Perzyny w Kaliszu środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki oraz płyny do dezynfekcji).

Z kolei KGW Rychnów Kolonia i sołectwo Rychnów Kolonia wsparli maseczkami, rękawiczkami położne ze szpitala na ul. Toruńskiej w Kaliszu.

250 sztuk maseczek przekazali dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Jankowie Pierwszym: 
•    9 kwietnia na ręce położnej Jolanty Polak - położnym i pielęgniarkom pracującym przy ulicy Toruńskiej w Kaliszu
•    14 kwietnia na ręce Tomasza Skrzypczyńskiego - pracownikom Stacji  Pogotowia Ratunkowego przy szpitalu w Kaliszu

https://kalisz.naszemiasto.pl/kolo-gospodyn-wiejskich-przy-osp-w-skrajni-blizanowskiej/ga/c14-7656183/zd/52630279

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także